Miss Universe SR 2013 - Jeanette Borhyová na svetovom finále, Moskva, 9.november 2013

Garderóba

Kompletnú garderóbu pre Jeanette pripravovala pani Robin Fleming, módna návrhárka z módneho domu LA CASA Hermosa, USA.

Šaty sú určené na finálový večer, na interview s porotou a na interview s Donaldom Trumpom.

Šperky

Jeanette sa na finálovom večeri objaví v šperkoch v hodnote 120 tisíc €, ktoré sú zo zlatníctva Briliant - Generálneho partnera Miss Universe SR.

Medzi exkluzívne skvosty patria luxusné náušnice zo 62 diamantov s briliantovým výbrusom markíza a slza (8.2 caratu), prsteň, 140 diamantov (2.10 caratu) a 12 diamantov v tvare slzy, náhrdelník z bielych a čiernych diamantov, 1350 diamantov (9.74 caratu) a náhrdelník z bielych perál,
32 sladkovodných perál v ružovej farbe, 156 briliantov (5.37 caratu).

Nová Miss Universe SR 2013 - Jeanette Borhyová

Národný kostým a národný dar.

Jeanete sa v Moskve predstavila v národnom kostýme z dielne módnej návrhárky Jany Gavalcovej, ktorý je vyrobený zo 64 dielov látky, ktorého modrotlač je robená špeciálnou technikou. Národným darom bude modranská keramika.

Fotografie z finálového večera 2013

Fotenie pred svetovým finále.

Jeanette absolvovala pred odchodom do Moskvy fotenie v hoteli Sheraton Bratislava hotel (partner Miss Universe. Vzniklo týchto niekoľko fotografií (14). Fotografie / Michal Smrcok (Spoločnosť 7 Plus)

kastingy Miss Universe 2013

Jeanette na svetovom finále.

62.svetové finále Miss Universe je za nami. Priamy prenos sledovali diváci v 150-tich krajinách sveta. Tohtoročnou Miss Universe je Gabriela Isler z Venezuely. Pozrite si fotografie (31), ktoré vznili počas Jeanettinho pobytu v Moskve.

Miss Universe SR na YouTube Miss Universe SR na Facebook-u Všetky zverejnené materiály sú výhradným vlastníctvom Miss Universe SR.
Ich ďaľšie použitie na akékoľvek účely je podmienené súhlasom vlastníka.
Copyright Miss Universe SR 1999-2017 / Tvorba webstránky © myage 2009