Miss Universe SR 2019 - Laura Longauerová na svetovom finále, Atlanta, 8.december 2019

Finálové šaty

Módna návrhárka Galina Hnaticová, už niekoľko rokov pôsobí v Londýne. Do Veľkej Británie odišla ako 17 ročná bez skúsenosti a znalosti jazyka a postupne si vybudovala svoju kariéru a značku Galina Couture London. Galina sa venuje navrhovaniu svadobných šiat, ale ako sama vraví, návrhy svadobných šiat vidí aj vo farbách a preto sa rozhodla navrhnúť kolekciu večerných a spoločenských šiat z exkluzívnych krajok. Momentálne dodáva svadobné šaty do exkluzívnych anglických, ale aj slovenských salónov.

Spoluprácu s Miss Universe prijala s veľkým nadšením. Finálové šaty sú z exkluzívnej krajky, vo farbe Rose Gold, a vyzdvihujú Laurinu dušu, sebavedomie a úspech.

Národný kostým

Národný kostým je z látky Laurinej starkej, ktorú jej starká roky uchováva ako domáci klenot ich rodiny z Detvy. Na čiernom zamate technikou KRIVÁ IHLA, je ručne vytvorená detvianska výšivka, ktorá odzrkadľuje našu kultúru a tradície a je zaradená do kultúrneho dedičstva Slovenskej republiky. Prestížny slovenský návrhár Fero Mikloško, dotvoril zamatové čierne šaty s ručne vyšívaným opaskom z Detvy a spojením tradície a novodobej tvorby, je zobrazená myšlienka prepojenia súčasnosti a minulosti.

Šperk

Set s príznačným názvom Happy, od Mikuš Diamonds, je predurčený spríjemniť každý váš deň. Ručne osadené prírodné drahé kamene morganity a diamanty v ružovom 14karátovom zlate, spolu nadčasovo harmonizujú. Precíznosť vybrúsených kameňov ukáže čistú krásu a podčiarkne krásu ženy. Set je dekorovaný luxusnou dekoračnou šnúrkou, ktorá sa dá variovať každý deň inak a to podľa vašich predstáv . Hodnota setu je 2230€.

Plavky

Plavky sú z dielne Liliany Augustínovej, majiteľky spoločnosti Fashion Island Európe v Prahe, ktorá navrhuje plavky a plážové oblečenie podľa najnovších trendov v Latinskej Amerike.


Miss Universe SR 2019 - Laura Longauerová

Finalové šaty - foto

Finalové šaty z dieľne prestížneho slovenského návrhára Fera Mikloška s unikátnou detvianskou výšivkou Prezrite si fotografie (3)

Miss Universe SR 2019 - Laura Longauerová

Národný kostým - foto

Národný kostým z exkluzívnych krajok navrhla pre Lauru Galina Hnaticová z Galina Couture London Prezrite si fotografie (3)

Miss Universe SR 2019 - Laura Longauerová

Plavky - foto

Plavky, ktoré bude počas finálového večera mať na sebe Laura Longauerová navrhla Liliana Augustínová Prezrite si fotografie (2)

Miss Universe SR na YouTube Miss Universe SR na Facebook-u Všetky zverejnené materiály sú výhradným vlastníctvom Miss Universe SR.
Ich ďaľšie použitie na akékoľvek účely je podmienené súhlasom vlastníka.
Copyright Miss Universe SR 1999-2017 / Tvorba webstránky © myage 2009